вівторок, 18 лютого 2020 р.

Духовенство Ужгородського благочиння вшанували пам’ять військових, які загинули у боях у Дебальцеві.


Сьогодні – 5-а річниця виходу українських військ з-під Дебальцева. Бої за це місто на Донбасі в лютому 2015 року стали одним із найтрагічніших епізодів війни на сході України, загинули, за різними даними, від 159 до 205 наших воїнів.
Вшанування військовослужбовців, які брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму в 2014-2015 роках, почалося сьогодні в Ужгороді з військової частини на вулиці Другетів – там міський голова Богдан Андріїв, заступник військового комісара Закарпатської області, учасник АТО Олександр Паламарчук, військові, рідні військовослужбовців, представники громадськості поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ої ОГПБр.
Із військової частини колоною пройшли містом до Пагорба Слави, де відбувся мітинг-реквієм, де взяли участь духовенства Ужгородського благочиння.
На вшануванні зазначалося, що героїчна оборона Дебальцева стала символом незламності та мужності українських військових.

Секретар єпархії Сергій Ємець, разом з протоієреєм Ігорем Войтовичем, ієреєм Павлом Михальчуком, та ієреєм Юрієм Вігом провели панахиду за загиблими захисниками. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя в боротьбі за мир та свободу України. 
Після поминальної панахиди, присутні поклали квіти до підніжжя Меморіального комплексу «Пагорб Слави» та на могили загиблих Воїнів на Сході України
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ).
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: