четвер, 9 січня 2020 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в день апостола і першомученика архідиякона Стефана.


09 січня 2020 року, в день вшанування апостола і першомученика архідиякона Стефана, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з Архіпастирським візитом відвідав Спасо-Преображенську парафію м.Мукачео, до очолив Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого. Його Преосвященству співслужив настоятель вищевказаного храму - Благочинний Мукачівського благочиння протоієрей Віктор Худяк. Під час Літургії духовенство молились за воїнів наших, які захищають кордони України від російського загарбника в зоні проведення ООС на Донбасі, а також за мир в Україні та світі. На заупокійній єктенії духовенство пом"янули жертв авіакатастрофи в Тегерані - на борту літака який розбився перебувало 167 пасажирів (серед них – 2 українців)  і 9 членів екіпажу (усі українці). Більшість із пасажирів – громадяни Ірану і Канади. 25 жертв авіакатастрофи – діти до 16 років.
     Після завершення Літургії єпископ Варсонофій звернувся до присутніх з повчальною проповіддю. Завершилось Богослужіння Різдвяною колядою.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ).На борту перебувало 167 пасажирів (серед них – 2 українців)  і 9 членів екіпажу (усі українці). Більшість із пасажирів – громадяни Ірану і Канади. 25 жертв авіакатастрофи – діти до 16 років.
https://24tv.ua/aviakatastrofa_v_tegerani_litak_z_ukrayinskoyu_delegatsiyeyu_viletit_v_iran_vvecheri_8_sichnya_n1260107
На борту перебувало 167 пасажирів (серед них – 2 українців)  і 9 членів екіпажу (усі українці). Більшість із пасажирів – громадяни Ірану і Канади. 25 жертв авіакатастрофи – діти до 16 років.
https://24tv.ua/aviakatastrofa_v_tegerani_litak_z_ukrayinskoyu_delegatsiyeyu_viletit_v_iran_vvecheri_8_sichnya_n1260107

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: