Богослужіння єпископа Варсонофія в 28-му неділю після П"ятидесятниці,святих праотців.
29 грудня 2019 року, в 28-му неділю після П"ятидесятниці, святих праотців, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з архіпастирським візитом відвідав релігійну громаду Предтечі Іоана Хрестителя м.Свалява, в храмі якої, у співслужінні ієрея Василя Баглая, очолив Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого.Духовенство молились за мир в Україні, за вдів та сиріт та за наше Українське воїнство.По завершенню богослужіння, єпископ Варсонофій звернувся до прихожан з повчальною проповіддю, після якої прозвучало уставне многоліття.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).