вівторок, 26 листопада 2019 р.

Капелан Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ) освятив автомобільну техніку для Мукачівського прикордонного загону.


Контрольований кордон справа безпеки не лише України, а й всієї Європейської спільноти. На сьогоднішній день Державна прикордонна служба України впевнено наближається до кращих європейських та світових стандартів охорони держрубежів. Адже наявність постійних ризиків, викликів та загроз, що спричинені активними спробами з боку злочинних угруповань порушити державний кордон з метою переправки незаконних мігрантів, переміщення тютюнової контрабанди, наркотичних речовин, тощо вимагає підвищення мобільності підрозділів охорони кордону та їх технічного переобладнання найсучаснішим устаткуванням.
Впродовж останніх років в Мукачівському прикордонному загоні відбувається активне оновлення автомобільної техніки, що дозволяє підвищити оперативність реагування на зміни в обстановці, вчасно виявляти та припиняти прояви протиправної діяльності на кордоні.
Нещодавно автомобільний парк загону поповнився ще чотирма кросоверами марки "Renault Duster". Усі вони будуть в подальшому використані на найбільш загрозливих ділянках українсько-румунського кордону.
Сьогодні в урочистій обстановці на стройовому плацу загону нові транспортні засоби вручили керівникам відділень інспекторів прикордонної служби "Дякове","Яблунівка", "Тячів"та "Хижа".
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Варсонофія, після вручення автомобільної техніки, військовий капелан загону, протоієрей Віктор Худяк здійснив її освячення.

Прес-служба Закарпатської єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ),Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: