понеділок, 14 жовтня 2019 р.

Єпископ Варсонофій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську громаду смт.Великий Бичків.

14 жовтня 2019 року, в день свята Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровський храм смт.Великий Бичків, де при молитві сотень віруючих, очолив святкову Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого. На паперті храму свого Архіпастиря зустріли наймолодші прихожани - місцеві діточки, які вручили Владиці запашний коровай та віршами подякували за святковий єпископський візит. Настоятель храму протоієрей Михаїл Ягнюк вручив Преосвященнійшому Варсонофію хрест, запросивши очолити святкове богослужіння.
За Богослужінням єпископу співслужили: настоятель храму протоієрей Михаїл Ягнюк, Рахівський благочинний протоієрей Віктор Білан, Хустсько-Тячівський благочинний протоієрей Ігор Пістун, Ясінський благочинний протоієрей Анатолій Натолочний та духовенство Рахівського, Тячівського та Ясінського благочиння.
Під час Божественної літургії були виголошені додаткові прохання за українське військо, яке захищає кордони України від російського агресора.
Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до пастви зі словом та подарував громаді Свято-Покровського храму Плащаницю Пресвятої Богородиці.
Після Літургії відбувся велелюдний хресний хід навколо храму, з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, по завершенні якого єпископ Варсонофій звернувся до вірян з повчальним словом, та привітав настоятеля і громаду з престольним святом. А також Архіпастир нагородив актив храму Благословенними архієрейськими грамотами. Найменші ж прихожани привітали Архіпастиря віршами.
У свою чергу протоієрей Михаїл Ягнюк подякував Архіпастирю за візит та очолену ним молитву 
Також, громаду Свято-Покровського храму привітав селищний голова Божук Йосип Михайлович.
У свою чергу протоієрей Михаїл Ягнюк подякував Архіпастирю за візит та очолену ним молитву 
Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: