пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

Мукачівський благочинний прийняв участь у заходах з нагоди повернення додому військовослужбовців строкової служби.


10 жовтня 2019 року в Мукачівському прикордонному загоні відбулись заходи з нагоди повернення додому 44-ьох військовослужбовці після проходження строкової служби. Прикордонники з різних регіонів України відслужили півтора роки, захищаючи кордони рідної держави.
Заступник начальника Мукачівського прикордонного загону, підполковник Олег Ополонський у своїй вітальній промові подякував військовослужбовцям за службу та побажав подальших високих досягнень у цивільному житті.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Варсонофія, капелан Мукачівського прикордонного загону, Мукачівський благочинний настоятель Спасо-Преображенського храму м.Мукачево протоієрей Віктор Худяк прийняв участь у вищевказаних заходах. Звершивши Чин молебня за подорожуючих, за щасливе повернення військових додому, священнослужитель окропив всіх присутніх освяченою водою.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: