вівторок, 17 вересня 2019 р.

УЖГОРОД.Клірик єпархії привітав Закарпатських рятувальників у день їх професійного свята.


17 вересня 2019 року, в день професійного свята рятівників, на площі Народній в Ужгороді влаштували виставку пожежної техніки, а керівники області, міста, правоохоронних органів привітали закарпатських бійців з професійним святом.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, привітав рятівників голова єпархіального відділу військогового духовенства протоієрей Ігор Войтович. Священослужитель зачитав вітальну адресу Архіпастиря закарпатським рятувальникам, та передав її керівнику – Гудаку Роману Васильовичу.
Відтак, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації за зразкове, самовіддане виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і з нагоди святкування професійного свята кращих закарпатських рятувальників було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації.
Відзнаки найкращі бійці служби отримали і від обласної ради та ДСНС.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).
Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: