+

вівторок, 16 квітня 2019 р.

ТЯЧІВ. Керівник Прес-служби Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ) прийняв участь у круглому столі.

16 квітня 2019 року, напередодні одного з найвеличнішого християнського свята Великодня, голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук провів зустріч за "круглим столом" з представниками різних конфесій Тячівщини – керівниками релігійних громад та настоятелями церков.

У зібранні також взяли участь - перший заступник голови Михайло Полажинець та депутат Закарпатської обласної ради Василь Федурцьо.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Української Православної Церкви (ПЦУ) Варсонофія, керівник Прес-служби Закарпатської єпархії, настоятель храму св.вмч.Варвари м.Тячів ієрей Петро Яким прийняв участь у вищевказаному заході.
У ході дискусії пройшов жвавий обмін думками з приводу спільних дій органів влади району та духовенства щодо впровадження у суспільну свідомість загальнолюдських моральних цінностей, формування духовно-релігійних традицій на основі християнства, пропаганди здорового способу життя, особливо серед молоді, утвердження сімейних цінностей, які базуються на засадах добра та любові  тощо.
Обговорювалися й подальші аспекти співпраці та взаємодії органів влади та духовенства,  інші актуальні питання життєдіяльності громад. Зокрема поступила пропозиція створити раду духовенства району, впровадити так звані "Молитовні сніданки" та пропонувати у навчальних закладах району розпочинати уроки з спільної молитви "Отче наш". 
Також було відмічено, наскільки є важливим збереження толерантності та терпимості між вірниками різних конфесій нашого багатонаціонального краю, миру та взаєморозуміння на парафіях.
- Нам потрібно об'єднувати спільні зусилля для того щоб будувати і розвивати країну на засадах духовності заради майбутнього, - наголосив Василь Дем'янчук.  
 Насамкінець зустрічі представники духовенства привітали керівництво району та всіх вірників з наближенням світлого свята Воскресіння Христового, побажали всім Божого благословення та мирного неба над нашою країною.

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією Прес-центру Тячівської РДА.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: