+

четвер, 7 березня 2019 р.

УЖГОРОД. Духовенство Української Православної Церкви (ПЦУ) вшанували пам'ять Великого Кобзаря.07 березня 2019 року, в м.Ужгород відбулись заходи до 205-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.
В обласному центрі представники влади, дипломатичних кіл і громадськості, духовенства, керівники установ та відомств області, містяни поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві. Під час покладання у виконанні Закарпатського народного хору звучали безсмертні рядки «Реве та стогне Дніпр широкий…».

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Української Православної Церкви (ПЦУ) Варсонофія, секретар Закарпатської єпархії настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ужгород протоієрей Сергій Ємець,  Голова єпархіального відділу капеланства, взаємодії зі Збройними силами України та правоохоронними структурами в Закарпатській області, капелан 15-го ОГШБ, настоятель храму Святої Трійці м.Ужгород, протоієрей Ігор Войтович та настоятель Свято-Троїцького храму м.Ужгород протоієрей Віктор Аврамчук, взяли участь у вище вказаних загодах.

Аналогічні заходи відбуваються в усіх районах Закарпаття. Окрім того, у навчальних закладах області проходять тематичні уроки, віртуальні екскурсії місцями Кобзаря, постановки літературно-музичних композицій, поетичні конкурси тощо.
Нагадаємо, що кожного року у березні українці в усьому світі вшановують пам’ять генія українського народу, одного з символів України – Тараса Григоровича Шевченка.

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією Прес-центру Закарпатської ОДА.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: