пʼятниця, 8 лютого 2019 р.

УЖГОРОД. Єпископ Варсонофій взяв участь у Першому Молитовному сніданку Закарпаття.

8 лютого 2019 р., з ініціативи Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття та за підтримки Закарпатської ОДА в області пройшов перший Молитовний сніданок.
Захід за участі представників різних релігійних конфесій та громад, керівництва області та районів Закарпаття, дипломатів, очільників відомств області, представників творчої інтелігенції та бізнесових кіл відбувся в атріумі облдержадміністрації. Прийняв участь у заході і єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій УПЦ ( ПЦУ ) з духовенством єпархії. Його Преосвященство помолився з присутніми за українське військо, особливо за військовослужбовців 128-ї ОГШБр Закарпаття, капеланом яких він є.
Це  зібрання -  привід і майданчик для спільної молитви, дружньої розмови, обміну думками з приводу вічних тем, які і формують буття суспільства.
Українське Біблійне Товариство запросило присутніх долучиться до всеукраїнського історичного заходу – створення рукописної Біблії. Кожен бажаючий зміг власноруч відтворити по кілька рядків Святого Письма. Саме завдяки тисячам рукописів Біблія була збережена і дійшла до наших часів. Першим започаткував традицію на Закарпатті Геннадій Москаль, який переписав і процитував слова з Книги Святого Письма Старого і Нового Заповіту в українському перекладі Івана Огієнка. У свою чергу, примірник Біблії керівнику краю подарували представники Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття.
Під час Молитовного сніданку лунали молитви, головним акцентом яких стало побажання миру і злагоди в Україні. «Мир починається з кожного із нас», – підкреслив голова Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття Василь Райчинець. Особливої атмосфери заходу додали виступи церковних хорів та струнного квартету Закарпатської обласної філармонії.
Перший Національний Молитовний сніданок відбувся в Києві у вересні 2011 року, а у минулорічному заході, присвяченому 1030-річчю хрещення Київської Руси-України, взяли участь рекордні 700 осіб – перші особи держави, дипломати, духівництво, вітчизняні та зарубіжні зірки. Тепер традицію молитовних сніданків започаткували й на Закарпатті.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: