субота, 9 лютого 2019 р.

Звернення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія до духовенства та вірян, які ще перебувають у складі єпархій УПЦ Московського Патріархату на Закарпатті

Всечесні отці, дорогі брати і сестри!
Звертаюсь до Вас із словами братньої любові і проханням об'єднатися навколо Київського престолу. До цього нас закликають слова Самого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа: «Щоб усі були єдині…» (Ін. 17. 21).
Сьогодні перед нами стає вибір бути незалежними в єдиній Православній Церкві України чи навпаки залишатися залежними перебуваючи в лоні Російської Православної Церкви, яка нажаль не любить все те, що є українським. Ми самі повинні відкласти минулі протистояння, відчуження і ворожнечу, бо лише через прощення одне одному ми можемо справді утвердити єдину помісну автокефальну Українську Православну Церкву.Саме ми маємо бути сміливими перед проблемами, відповідальними перед майбутніми поколіннями та смиренномудрими перед Божественним Промислом, який серед проблем закликає нас єднатись у Його Святій Церкві.Як зазначив предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній, що «двері нашої єдиної помісної Православної церкви України відчинені для всіх, хто бажає разом у ній служити Богові та її народові». А також: «Попереду багато спільної праці для зміцнення цієї єдності»Тому, ми маємо засвідчити нашу єдність, щоб серед нас панував мир і злагода. Нехай Всемилостивий Бог допоможе нам подолати всі виклики й випробування, захистити Україну від агресії.
В єдності – сила народу, Боже, нам єдність подай! 


З любов'ю у Христі,
+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
Української Православної Церкви
(Православної Церкви України)
09.02.2019 р.


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: