+

вівторок, 22 січня 2019 р.

УЖГОРОД. Духовенство Закарпатської єпархії Православної Церкви України, прийняли участь у заходах з нагоди Дня Соборності України.

22 січня 2019 року, в Ужгороді відзначили День Соборності України та 73-ю річницю утворення Закарпатської області у складі України. Традиційно розпочали урочистості на площі Народній, де навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку молодь розгорнула 100-метровий український прапор.

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Православної Церкви України Варсонофія, участь у заходах прийняв секретар Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Ємець, та керівник єпархіального відділу капеланства протоієрей Віктор Войтович.
 п 
Керівники Закарпатської області Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступники Ігор Фартушок та Олександр Білак, керівники та представники правоохоронних і силових структур, учасники бойових дій на сході України, військовослужбовці, дипломати, священнослужителі, представники громадських організацій поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.
Учасники урочистостей пройшли ходою зі 100-метровим прапором із площі Народної до пам’ятника Августину Волошину на набережній Незалежності, де відбулося покладання квітів, після чого колона зі 100-метровим прапором вирушила до пішохідного мосту і ним з’єднала два береги Ужа як символ єдності Сходу та Заходу України.
У виконанні Заслуженого академічного Закарпатського народного хору прозвучали «Молитва за Україну», «Гей, пливе кача», «Реве та стогне Дніпр широкий».

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією http://uzhgorod.net.ua

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: