+

понеділок, 21 січня 2019 р.

Вітальне слово єпископа Варсонофія, колективу газети "Неділя"


Дорогі браття і сестри!
Від імені духовенства Закарпатської єпархії Православної Церкви України, та від себе особисто вітаю Вас, з молодим ювілеєм 15-ти річчя.
У газеті «Неділя» працює багато талановитих людей, для яких газета стала рідною. Саме вони змогли наситити газету любов'ю, і турботою про нашу Срібну землю та її жителів.
Ваше видання не дозволяє собі ні секунди стояти на місці, постійно чуйно реагуючи на побажання своїх читачів. Воно цікаве, захоплююче і дає прекрасну можливість бути в курсі всіх подій. Безсумнівно, в цьому велика заслуга Вашого колективу!
Газета завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наш Срібний Край. Вона вчить любові і розумінню, щирості і відданості.
Бажаю всьому колективу газети «Неділя» та її читачам мічного здоров'я, творчих здобутків в роботі, благополуччя та добробуту в родинах. Божого благословення, мудрості Вам, щирості, та натхнення до праці на користь нашої Батьківщини.

З любов'ю у Христі,


+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
21.01.2019 р.Б.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: