Вітальне слово протоієрею Віктору Худяку.
16 грудня свій День народження молитовно відзначає настоятель Спасо-Преображенського храму м.Мукачево, протоієрей Віктор Худяк. В зв'язку з цим керуючий Закарпатською єпархією єпископ Варсонофій привітав іменинника:
Ваше Високопреподобіє, отче Вікторе !
Від імені Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто вітаю Вас з Днем народження. Бажаю , щоб Всещедрий Господь перебував поруч з Вами у всі дні життя Вашого. Міцного здоров'я, успіхів у пастирському служінні. Сили та кріпості в роботі на користь Святої Помісної Православної Церкви України в цілому, та нашої Закарпатської єпархії зокрема. Многії літа Вам Ваше Високопреподобіє!
Закликаю на Вас Боже благословення !
З любов'ю у Христі,
+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
16.12.2018 р.
м.Мукачево.