понеділок, 17 грудня 2018 р.

ВАЖЛИВО! Звернення Прес-центру СУВД.

До Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України надійшло декілька звернень від військових священиків (капеланів), які перебувають на посадах в різних регіонах України про те, що представники РПЦ в Україні через уповноважених за роботу з ФСБ РФ отримали вказівку застосовувати раніше сформовані мобільні силові групи, основним завданням яких є ліквідувати бажання добровільної зміни конфесійної приналежності мирян та священнослужителів Московського Патріархату в Україні на Православну Церкву України.
Зокрема, під керівництвом представників ФСБ РФ було сформовано при кожній єпархії РПЦ в Україні “відділ правового забезпечення майнових прав”. Такий відділ складається з фахівця в галузі права та декількох чоловіків спортивної статури.
Сутність плану РПЦ в Україні на тепер полягає в тому, що як тільки громада певного селища приймає рішення відійти від Московського Патріархату в Україні і приєднатись до Православної Церкви України на чолі з Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, то до відповідного населеного пункту виїжджає група “забезпечення майнових прав, яка має “опікуватись” питаннями фізичного контролю над храмом. Фактично формується надзвичайно небезпечна кон'юнктура, коли РПЦ в Україні бажає зробити з вірян та священиків своїх кріпаків.
Дуже важливо, що представники Православної Церкви України неодноразово звертали увагу суспільства на те, що силова зміна конфесійної приналежності - це не шлях православного християнина. Тому ми сподіваємось, що РПЦ в Україні відмовиться від планів силового тиску та захоплення храмів громад, які прийняли рішення приєднатись до Православної Церкви України.
Закликаємо всіх військових священиків (капеланів) України звершувати свою душпастирську діяльність на засадах взаємоповаги любові, взаєморозуміння та терпимості і не піддаватись на провокаційні дії РПЦ в Україні та бути готовими відстояти конституційне право свободи віросповідання і вільного вибору конфесійної приналежності.

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією Прес-центру СУВД.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: