+

неділя, 9 грудня 2018 р.

ПЕРЕЧИН. Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату прийняли участь у заходах з нагоди 90-річчя Перечинської ЗСШ І-ІІІ ступенів.

09 грудня 2018 року, з нагоди 90-річчя Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в приміщенні РБК м.Перечин, відбулися урочистості. Велика зала була переповнена. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, участь у заходах прийняв Ужгородський благочинний, настоятель Свято-Покровського храму м.Перечин, протоієрей Андрій Валько. На тригодинному святі, було об’єднало кілька поколінь перечинців, представники органів влади міста, району, області виголошували промови, дякували сіячам розумного, доброго, вічного, співали місцеві артисти, учасники творчих колективів, танцювали, подарунки вручали, щастя-здоров’я-успіхів-терпіння бажали та зіграли у футбол. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих педагогів та випускників, які відійшли у Вічність. А педагогам та учням заспівали «Многая літ».

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією Карпатський об'єктив.Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: