+

субота, 3 листопада 2018 р.

Єпископ Варсонофій очолив поминальну літію за полеглими Закарпатськими воїнами.

В день Димитрівської поминальної суботи, 03 листопада 2018 року, після завершення Богослужіння, в храмі св.вмч.Пантелеймона смт.Буштино, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, очолив поминальну літію за спочилими Закарпатськими воїнами. Його Преосвященству співслужив настоятель храму, протоієрей Андрій Кравчук. Після завершення літії Архіпастир звернувся до прихожан з повчальною проповіддю. На завершення було виголошено вічну пам'ять всім від віку спочилим православним християнам.

Довідка: 
Димитріївська поминальна субота. Ця субота названа так за іменем святого великомученика Димитрія Солунського Мироточивого ( + 306 р.). Встановлене поминання в суботу перед днем пам’яті великомученика Димитрія благовірним князем Димитрієм Донським, який отримавши з Божою поміччю перемогу над татарами у Куликовій битві ( 8/21 вересня 1380 р.) звершив поминання загиблих у цій битві воїнів. За порадою великого святого преподобного Сергія, ігумена Радонезького, святий князь Димтрій встановив звершувати таке поминання щороку.
Спочатку це було поминання лише спочилих воїнів, а потім разом з загиблими воїнами почали у Димитрівську суботу поминати всіх від віку спочилих православних християн.
Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: