+

понеділок, 19 листопада 2018 р.

ВАЖЛИВО. Розпорядження єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія стосовно звершення поминальних панахид за загиблими під час Революції Гідності.

У середу, 21 листопада, у День Гідності та Свободи (відповідно до Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року №339/2018 "Про відзначення Дня Гідності та Свободи у 2018 році"). В зв'язку з цим керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  видав розпорядження про загальноєпархіальне звершення поминальної панахиди за загиблими під час Революції Гідності.


             "19" листопада 2018 р.                                                                                      №34

Про загальноєпархіальне
звершення поминальної 
панахиди за загиблими 
під час Революції Гідності.


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

У середу, 21 листопада, у День Гідності та Свободи (відповідно до Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року №339/2018 "Про відзначення Дня Гідності та Свободи у 2018 році"),  керуючись Статутом Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП, благословляється :
  1.Священнослужителям Закарпатської єпархії УПЦ КП, під час богослужіння 21.11.2018 року, звершити поминальну панахиду за загиблими під час Революції Гідності.+ Варсонофій  ( Руднік )
Єпископ Ужгородський і
Закарпатський

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: