неділя, 18 листопада 2018 р.

Речник Київської Патріархії зробив важливе уточнення щодо заяви предстоятеля Вірменської апостольської церкви.

Речник Київської Патріархії, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, на своїй сторінці у мережі Facebook, зробив важливе уточнення щодо заяви предстоятеля Вірменської апостольської церкви – Верховного Патріарха та Католикоса всіх вірмен Гарегіна II.
Владика Євстратій відзначив, що Вірменський предстоятель, відповідаючи на питання журналістів, чи визнає Вірменська апостольська церква Об'єднавчий собор в Україні сказав: «Вірменська апостольська церква є прихильницею канонічності. І в цьому відношенні ніколи не може вітати кроки, які спрямовані на поділ, розчленування церкви».
Архієрей додав, що саме так слова Вірменського Патріарха цитує російський ТАСС. І більше цитат немає: «ВСЕ. Більше цитат немає» - уточнив архієпископ Євстратій.
Також речник Української Православної Церкви Київського Патріархату наголосив, те, що Вірменська церква виступила проти Томосу Україні придумано журналістами:
«Вірменська апостольська церква виступила проти надання Томосу Україні» - придумують УКРАЇНСЬКІ журналісти заголовок для передруковки новини з російського ТАСС, який сам навіть до такого не додумався. Де в цитаті Католикоса хоч щось про Томос?».
Наостанок владика Євстратій нагадав, що Вірменська Церква не належить до числа Помісних Православних Церков і тому в питаннях надання Томосу має лише опосередковане відношення:«Я вже не кажу про те, що Вірменська Церква належить не до числа Помісних Православних Церков, а до числа Давніх Східних Церков, і, відповідно, до питання Томосу, канонів Православної Церкви, тощо - має лише опосередковане відношення. Про це українські журналісти, які «творчо» допрацьовують російських пропагандистів - очевидно навіть не здогадуються».

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією https://www.facebook.com

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: