+

неділя, 18 листопада 2018 р.

Речник Київської Патріархії зробив важливе уточнення щодо заяви предстоятеля Вірменської апостольської церкви.

Речник Київської Патріархії, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, на своїй сторінці у мережі Facebook, зробив важливе уточнення щодо заяви предстоятеля Вірменської апостольської церкви – Верховного Патріарха та Католикоса всіх вірмен Гарегіна II.
Владика Євстратій відзначив, що Вірменський предстоятель, відповідаючи на питання журналістів, чи визнає Вірменська апостольська церква Об'єднавчий собор в Україні сказав: «Вірменська апостольська церква є прихильницею канонічності. І в цьому відношенні ніколи не може вітати кроки, які спрямовані на поділ, розчленування церкви».
Архієрей додав, що саме так слова Вірменського Патріарха цитує російський ТАСС. І більше цитат немає: «ВСЕ. Більше цитат немає» - уточнив архієпископ Євстратій.
Також речник Української Православної Церкви Київського Патріархату наголосив, те, що Вірменська церква виступила проти Томосу Україні придумано журналістами:
«Вірменська апостольська церква виступила проти надання Томосу Україні» - придумують УКРАЇНСЬКІ журналісти заголовок для передруковки новини з російського ТАСС, який сам навіть до такого не додумався. Де в цитаті Католикоса хоч щось про Томос?».
Наостанок владика Євстратій нагадав, що Вірменська Церква не належить до числа Помісних Православних Церков і тому в питаннях надання Томосу має лише опосередковане відношення:«Я вже не кажу про те, що Вірменська Церква належить не до числа Помісних Православних Церков, а до числа Давніх Східних Церков, і, відповідно, до питання Томосу, канонів Православної Церкви, тощо - має лише опосередковане відношення. Про це українські журналісти, які «творчо» допрацьовують російських пропагандистів - очевидно навіть не здогадуються».

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією https://www.facebook.com

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: