+

неділя, 18 листопада 2018 р.

ВАЖЛИВО! ЗВЕРНЕННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ ДО АРХІЄРЕЇВ УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ НА ЗАКАРПАТТІ.

Ваші Високопреосвященства, митрополите Марк та митрополите Феодоре!

Як правило, історично складалося так, що виникнення самостійної держави, народу православної віри і традицій, майже відразу супроводжувалося створенням Помісної Церкви. На наше переконання, Православна Помісна Церква є ще одним гарантом незалежності країни, хоча, як всім відомо, у випадку України так не сталося. Зараз наша держава переживає нелегкі часи і продовжує боротися за свою незалежність, у тому числі церковну.
На тлі останніх подій в Україні, з кожним роком все більше українців, а також закарпатців виступають за Єдину Помісну Церкву, задля збереження миру в своїй країні та отримання бажаної релігійної самостійності.
Звертаємося до Вас і запрошуємо, з вірою в Бога, взяти безпосередню участь в об’єднавчому Соборі православних ієрархів України, який відбудеться незабаром, та підтримати створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.


Від імені Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату,
з братньою любов'ю:
+Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський.
18.11.2018 р.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: