+

пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

Вітальне слово єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з нагоди 100-річчя відновлення вірменської державності та 2800-річчя з дня заснування столиці Вірменії - Єревана.

19 жовтня 2018 року, з нагоди 100-річчя відновлення вірменської державності та 2800-річчя з дня заснування столиці Вірменії – Єревана. В зв'язку з цим керуючий Закарпатською єпархією  єпископ  Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, привітав вірмен:

Дорогі браття і сестри!


Прийміть щиросердечні вітання від імені Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату з нагоди 100-річчя відновлення вірменської державності та 2800-річчя з дня заснування столиці Вірменії – Єревана!
З часу здобуття державності Вірменія пройшла непростий історичний шлях. Шанобливе ставлення до історичного минулого, звичаїв та традицій, взаємодопомога, прагнення до добросусідства і дружби завжди були властиві вірменському народу. Ставши першою державою, яка прийняла християнство, Вірменія, на основі євангельського наслідування, створила велику національну культуру і дбайливо зберігає її і донині. Упевнений, що ці споконвічні традиції стануть твердою основою подальшого розвитку країни.
Через століття, вірменський народ з гордістю зберігає пам’ять про відданість і патріотизм своїх синів, а нинішнє покоління, поза сумнівом, є гідним послідовником цієї спадщини, що зміцнює державу своїм інтелектом і сміливістю. Відновлення вірменської державності — яскраве свідчення того, що національна свобода має цілком реальні і позитивні обриси. Цю свободу не можна остаточно поневолити. Її не можна знищити, відкинути, або забути. Вона передається з покоління в покоління і є надійним фундаментом для розвитку і вдосконалення вірменської громади. Сьогодні, Республіка Вірменія знаходиться на порозі нових звершень, тому дотримання конституційних прав — це запорука процвітаючої держави, що розвивається, в якій зростає добробут кожної сім’ї. Древній і сучасний Єреван може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Нехай Вас завжди об’єднує любов та вірність рідному місту.
Від щирого серця й від усієї душі зичу Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Закликаю на Вас Боже благословення, і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої Вірменії, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.  

З любов'ю у Христі,
+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
19.10.2018 р.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: