+

четвер, 27 вересня 2018 р.

Архієрейське богослужіння в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.


27 вересня 2018 року, в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , в Свято-Михайлівському храмі м.Берегово, у співслужінні настоятеля храму протоієрея Михаїла Савка , очолив Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого.Під час Богослужіння духовенство особливо молились за мир в Україні та за створення Єдиної Помісної Православної Церкви.Після запричасного стиха до прихожан  з проповіддю про подію Воздвиження Чесного Хреста Господнього звернувся єпископ Варсонофій.

В переддень свята,  Архіпастир звершив всенічне бдіння з літією та Чином воздвиження Хреста у Свято-Михайлівському храмі  м.Берегово. Його Преосвященству співслужив настоятель храму.
Під час великого славослов’я владика виніс Святий Хрест на центр храму, де було звершено чин Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

 
Прес-служба Закарпатськї єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: