неділя, 29 липня 2018 р.

УЖГОРОД.Секретар Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату прийняв участь у конференції спілки вірмен України.


27 липня 2018 року, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, секретар  Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату настоятель  Спасо - Преображенського  храму м .Ужгород протоієрей Сергій Ємець прийняв участь у конференції вірмен України.
На зібранні мова йшла про розвиток співпраці закарпатської вірменської громади з органами виконавчої влади, та найголовнішого – будівництва вірменської церкви в Ужгороді. “На сьогодні це одне з важливих завдань – збереження культурної та духовної спадщини”, – заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
Представники вірменської діаспори заявили, що такі конференції дуже потрібні для розвитку громади. Проходять вони щорічно. Цього разу на черзі було Закарпаття. За словами заступника голови спілки вірмен України, гості залишилися задоволеними прийомом та відзначили, що наш край унікальний, а невеличка вірменська громада області ніколи не відчувала тут себе чужою.
Завдяки допомозі Спілки вірмен України зроблено вагомий внесок у розвиток і збереження національної самосвідомості серед вірменської молоді, збереженні та підтримці розвитку національної культури, мови та традицій вірмен, що проживають в краї.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: