+

пʼятниця, 6 липня 2018 р.

ВАЖЛИВО ! Розпорядження єпископа Варсонофія стосовно звершення заупокійної літії за загиблими на Рівненському полігоні військовими зі 128-ї ОГШБ.

Вранці, 6 липня на Рівненському полігоні під час військових навчань загинуло троє військовослужбовців-закарпатців зі 128-ї ОГШБ. У зв'язку з цим, капелан вищевказаної військової бригади, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, висловлює слова співчуття рідним та близьким загиблих захисників Вітчизни.  Архіпастир Закарпаття видав розпорядження, в якому з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, доручив усім священнослужителям Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату, завтра 07.07.2018 року, в день Різдва Іоана Предтечі, на Божественній Літургії виголосити заупокійну єктенію, та по завершенню служби звершити Чин панахиди за новопреставленими воїнами: капітаном Тихоновським Валерієм Тимофійовичем, солдатом Власовим Дмитром Олеговичем та солдатом Пишкарем Юрієм Юрійовичем.

+ Варсонофій ( Руднік )
єпископ Ужгородський і Закарпатський

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: