+

неділя, 22 квітня 2018 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в 3-тю неділю після Пасхи,святих жон-мироносиць.

22 квітня 2018 року , в 3-тю неділю після Пасхи, свв.жон -мироносиць, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , очолив святкову Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого, в Спасо-Преображенському храмі м.Ужгород.Його Преосвященству співслужив секретар єпархії-настоятель храму протоієрей Сергій Ємець.
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета ,під час богослужіння підносились особливі додаткові прохання: за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, Президента України і Верховну Раду і за розпочате діло рук їх.
Після богослужіння єпископ Варсонофій у співслужінні протоієрея Сергія Ємця звершили молебень  про закликання Святого Духа на початок усякого доброго діла, щоб Господь благословив утворення Помісної Церкви в Україні.Після завершення Богослужіння  Архіпастир  звернувся до пастви з повчальнимим словом проповіді і розповів про подвиг мироносиць, важливість Помісної Церкви для України та привітав жінок-прихожанок храму  зі святом.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: