+

неділя, 25 лютого 2018 р.

Єпископ Варсонофій звершив Пасію та Акафіст Страстям Христовим.

Ввечері першої  неділі Великого посту,25 лютого 2018 року, у Спасо-Преображенському  храмі міста Мукачево єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив, Пасію і Акафіст Страстям Христовим. Його Преосвященству співслужив настоятель  храму протоієрей Віктор Худяк.
Богослужіння Пасії, відоме у Православній Церкві з XVII століття. Це послідування, немов би готує вірних до Страсного тижня, так як воно присвячене останнім дням земного життя та Хресним Стражданням Спасителя.
Упорядником цього богослужіння є святитель Петро Могила Митрополит Київський. Особливістю Пасії є те, що до її складу входять  піснеспіви Великої П’ятниці та Великої Суботи, які, таким чином, поєднуються у одному богослужінні.  Згідно усталеної у нашій Церкві літургійної традиції, звершується Пасія ввечері перших п’яти неділь Великого посту, а її складовим компонентом є Акафіст Страстям Христовим.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: