+

вівторок, 23 січня 2018 р.

Мукачево.Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату прийняла участь у екуменічній молитві "За єдність християн 2018".


22 січня 2018 року , до Дня соборності України священнослужителі різних конфесій міста Мукачево провели екуменічну молитву “За єдність християн 2018”. Проходило молитовне дійство в Мукачівському кафедральному костелі святого Мартина. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія участь у даному молитовному заході прийняв обласний благочинний Закарпатського єпархії - настоятель Свято-Успенського храму міста Мукачево протоієрей Сергій Потюк.Священнослужитель зачитав усім присутнім вітальне слово єпископа Варсонофія , в якому зазначалось наступне :
" Вельмишановне духовенство, улюблені у  Христі браття і сестри, жителі славного міста над Латорицею !
Найперше , дозвольте від імені Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто, поздоровити усіх Вас з Різдвом Христовим, Новоліттям та Богоявленням.
     Сьогодні священнослужителі різних конфесій та містяни зібралися в цьому величному Кафедральному соборі святого Мартина, на заклик Духовної Ради Мукачева та Ужгорода,  для проведення екуменічної молитви  за єдність християн, та для того аби спільно помолитися за мир і спокій в нашій Державі. Своїми думками та щирим серцем , сьогодні перебуваю разом з Вами, але возношу молитви за мир в Україні,  разом зі Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси – України Філаретом, у його 89-ти річчя, у місті Києві.
     В цей важкий для нашої Вітчизни час, я звертаюся до всіх братів-християн, із закликом завжди пам’ятати про відповідальність перед майбутнім Святої  Христової Церкви і нашої Батьківщини. Без миру, злагоди, взаєморозуміння  та любові одне між одним, а тим більш між нами священнослужителями, не зважаючи до якої конфесії ми відносимось, годі аби щось розвивалося та росло. Тим більш без взаємоповаги та любові – перед нами закриється можливість ,у вічному житті ,бути названими Дітьми Божими та перебувати разом із Христом у Його Царстві .
  Сьогодні і щодня в подальшому , ми та наші релігійні Центри  повинні  зробити усе можливе, аби припинити війну та встановити довгоочікуваний мир у нашій Державі, та злагоду у міжконфесійному спілкуванні.
   У ці дні Господь дає нам можливість випробувати свою віру і відданість вченню Христовому. Я переконаний, що тільки у миротворчому служінні та всепрощаючій любові, ми знайдемо силу для швидкого відродження нашої Батьківщини під покровом Любові Господа.
    Закликаю усіх нас до підсиленої молитви до Ісуса Христа, Його Пречистої Матері, і всіх святих , аби Він напоумив нас і примножив у наших серцях любов та взаєморозуміння.
Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай перебуває з усіма нами!

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: