+

четвер, 7 грудня 2017 р.

Великий Березний.Духовенство Закарпатської єпархії прийняли участь в освяченні меморіалу "Воїнам, що віддали своє життя за Україну".

06 грудня 2017 року в День збройних сил України, в смт.Великий березний , відбулося освячення  меморіалу "Воїнам, що віддали своє життя за Україну".Ініціатором ушанування пам’яті побратимів виступила Спілка учасників АТО Великоберезнянщини, а звели меморіал за кошти Азовського руху „Національний корпус”. Памятний знак у вигляді ,, військового '' козацького хреста установили, щоб віддати шану загиблим воїнам та постійно нагадувати живим про ціну миру. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, настоятель Великоберезнянської релігійної громади святих жон-мироносиць  ієрей Петро Яким завершив Чин освячення хреста та Чин панахиди за воїнами, що віддали своє життя за Україну. Разом з настоятелем співслужив ієрей Павло Михальчук-настоятель храму святої великомучениці Параскеви-П"ятниці с.Сімер Ужгородського благочиння. Захід закінчився дуже хвилюючим та емоційним виступом авторів Ужгородського театру "Шарш". Вічна пам'ять і низький уклін воїнами, які полягли в боях за вільну незалежну Україну!

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: