+

четвер, 7 грудня 2017 р.

Духовенство Хустсько-Тячівського благочиння УПЦ Київського Патріарату відслужили панахиди на могилах воїнів-закарпатців, які загинули в зоні проведення АТО.

06 грудня 2017 року , в День Збройних сил України, на запрошення Тячівської спілки учасників АТО "Патріот", з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, духовенство Хустсько-Тячівського блягочиння на чолі з благочинним протоієреєм Андрієм Гиричем , відслужили панахиди на могилах Героїв України - військовослужбовців-закарпатців, які життя своє віддали на полі бою з російським агресором, в зоні проведення АТО.Панахиди відбулись на цвинтарях міст та сіл, а саме : м.Тячів, смт. Буштино, с.Угля та в смт.Дубовому.Після поминальних молитов,присутні активісти та волонтери , разом з священнослужителями, пом"янули хвилиною мовчання усі полеглих воїнів, що життя свої віддали , захищаючи свободу нашої Держави.
 Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: