+

вівторок, 19 грудня 2017 р.

Сумуємо разом з усім Закарпаттям.Закликаємо до посиленої молитви за наших військових!

У середу, 20 грудня 2017 року на Закарпатті оголошено Днем жалоби. В ніч з 17 на 18 грудня у зоні АТО, в районі с. Зайцеве (Донецька область)  загинули 34-річний Тимофій Геніш із Рахова та 37-річний Андрій Сипавка з Ужгорода (був зареєстрований у Чопі), а також третій загиблий боєць 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади родом з Черніговської області. . 
    Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій та духовенство Закарпатської єпархії Української Православнї Церкви Київського Патріархату глибоко сумують з цього сумного приводу та висловлюють  свої співчуття рідним та близьким загиблих воїнів.
    Відтак , відповідно до розпорядження Архіпастиря, в неділю 24 грудня 2017 року, у всіх храмах Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату будуть відслужені заупокійні богослужіння за спокій душ  новопреставлених військових Тимофія та Андрія  та всіх воїнів , які загинули, захищаючи Україну в зоні проведення АТО.

ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ СПОЧИЛИМ ВОЇНАМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: