+

середа, 22 листопада 2017 р.

Секретар Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату прийняв участь в заходах присвячених Дню Гідності та Свободи в Чопському прикордонному загоні.

21 листопада 2017 року прикордонники Чопського загону молитвою вшанували пам’ять тих, хто боровся за світле майбутнє України та поліг на Майдані . Під час урочистого шикування військові словами подяки згадали героїв Небесної Сотні та долучились до спільної  молитви за мир в Україні та за нашу перемогу.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , секретар єпархії - капелан військової частини протоієрей Сергій Ємець організував для охоронців кордону зустріч з одним із учасників подій на Майдані, який розповів про силу духу і братерства нашого народу у суворі дні кінця 2014 року. А надвечір військовий священник відслужив у молитовному кутку Акафіст Архангелу Михаїлу та службу за упокій душ тих, хто поліг у боях за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: