+

середа, 22 листопада 2017 р.

Секретар Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату прийняв участь в заходах присвячених Дню Гідності та Свободи в Чопському прикордонному загоні.

21 листопада 2017 року прикордонники Чопського загону молитвою вшанували пам’ять тих, хто боровся за світле майбутнє України та поліг на Майдані . Під час урочистого шикування військові словами подяки згадали героїв Небесної Сотні та долучились до спільної  молитви за мир в Україні та за нашу перемогу.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , секретар єпархії - капелан військової частини протоієрей Сергій Ємець організував для охоронців кордону зустріч з одним із учасників подій на Майдані, який розповів про силу духу і братерства нашого народу у суворі дні кінця 2014 року. А надвечір військовий священник відслужив у молитовному кутку Акафіст Архангелу Михаїлу та службу за упокій душ тих, хто поліг у боях за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: