+

субота, 25 листопада 2017 р.

Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату разом з прикордонниками Мукачево вшанували пам"ять жертв Голодомору.

24 листопада 2017 року, напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів, військовий капелан Мукачівського прикордонного заону-настоятель Спасо-Преображенського храму міста Мукачево протоієрей Віктор Худяк, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія,  в присутності військовослужбовців та персоналу Мукачівського прикордонного загону відслужив заупокійну літію за усіх голодом замучених українців .
   Вшановуючи пам'ять про безневинних жертв голодоморів, прикордонники об'єднались у спільній молитві за них та запалили жалобні свічки.
   Голодомор 1932 - 1933 років — одне з найстрашніших явищ в історії нашої держави. Штучно створений голод забрав  життя мільйонів ні в чому невинних людей. Невідома навіть точна цифра жертв цієї страшної трагедії. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати й пам'ятати про них.

Прес служба Закарпатської єпархії.



Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: