+

субота, 14 жовтня 2017 р.

Рахівщина.Духовенство Закарпатської єпархії привітали працівників прикордонної служби "Великий Бичків" з Днем захисника України.

14 жовтня 2017 року, після святкового богослужіння  в честь свята Покрови Пресвятої Богородиці,  з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія  протоієрей Віктор Білан-благочинний Рахівського благочиння ,  взяв участь у святкуванні Дня захисника Вітчизни у Відділі прикордоної служби "Великий Бичків ". Священнослужитель привітав працівників від імені керуючого єпархією єпископа Варсонофія , відслужив молебень за українських воїнів та  окропив всіх рясно свяченою водою. Побажав захисту Пресвятої Богородиці та вручив ікони та духовні книги для молитовного кутка. Свято організували за провели начальник Відділу прикордонної служби Гвоздецький Василь Зеновієвич, голова Великобичківської селищної ради Божук Йосип Михайлович та  голова Рахівського районного суду Ємчук Віктор Едуардович.

Прес-служба Закарпатської єпархії .

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: