+

пʼятниця, 27 жовтня 2017 р.

Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату прийняла участь у заходах присвячених 73-ій річниці визволення України та Закарпаття від фашистських загабників.

27 жовтня 2017 року в Ужгороді урочисто відзначили 73-тю річницю  визволення України та Закарпаття від фашистських загарбників. Мітинг-реквієм на Пагорбі Слави і покладання квітів біля пам’ятника «Україна — визволителям» на українсько-словацькому кордоні та монументу «Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни» цього дня відбулись за участю ветеранів, керівників краю, обласного центру, а також представників Збройних Сил, правоохоронних органів і громадських організацій. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , участь в даному заході прийняли священнослужителі Ужгородського благочиння на чолі з секретарем єпархії протоієреєм Сергієм Ємцем.Усі небайдужі вшанували пам’ять героїв, які дали шанс Україні і Закарпаттю  на вільне і незалежне життя.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: