+

субота, 19 серпня 2017 р.

Єпископ Варсонофій очолив святкову Літургію в храмі Преображення Господнього міста Ужгород.

19 серпня 2017 року , в день свята Преображення Господнього , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , з архіпастирським візитом відвідав Свято-Преображенську парафію міста Ужгород, де очолив святкову Божествену літургію.Наймолодші прихожани зустрічали архієрея з квітами та віршами, а настоятель храму вручив єпископу Варсонофію хрест та запросив очолити Богослужіння.Його Преосвященству співслужили : настоятель храму -протоієрей Сергій Ємець та запрошене духовенство з Ужгородського благочиння.
За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та  про подолання розділення Української Православної Церкви.Після запричасного Архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом проповіді.
Після заамвонної молитви єпископ Варсонофій  прочитав молитви на освячення винограду та плодів, після чого окропив приношення віруючих святою водою.Завершилось Богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Закарпатської єпархії

Фото: Сергій Погребняков.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: