субота, 19 серпня 2017 р.

Єпископ Варсонофій очолив святкову Літургію в храмі Преображення Господнього міста Ужгород.

19 серпня 2017 року , в день свята Преображення Господнього , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , з архіпастирським візитом відвідав Свято-Преображенську парафію міста Ужгород, де очолив святкову Божествену літургію.Наймолодші прихожани зустрічали архієрея з квітами та віршами, а настоятель храму вручив єпископу Варсонофію хрест та запросив очолити Богослужіння.Його Преосвященству співслужили : настоятель храму -протоієрей Сергій Ємець та запрошене духовенство з Ужгородського благочиння.
За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та  про подолання розділення Української Православної Церкви.Після запричасного Архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом проповіді.
Після заамвонної молитви єпископ Варсонофій  прочитав молитви на освячення винограду та плодів, після чого окропив приношення віруючих святою водою.Завершилось Богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Закарпатської єпархії

Фото: Сергій Погребняков.
Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: