+

четвер, 10 серпня 2017 р.

В день святого великомученика і цілителя Пантелеймона, у всіх храмах Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату молились за поранених та хворих воїнів - захисників України, які постраждали внаслідок війни на сході нашої Держави в зоні проведення АТО.

09 серпня 2017 року , в день вшанування святого великомученика і цілителя Пантелеймона, з благословення  єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія та  на прохання керівництва 128-ї Закарпатської ОГПБр, у всіх храмах Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату , під час Божественних літургій та на заздравних молебнях, священнослужителі єпархії  молились за усіх поранених та хворих воїнів-захисників України та  мирних жителів, які  постраждали внаслідок війни на сході нашої Держави в зоні проведення АТО. 
Так, на Великій та Потрійній єктеніях виголошувались додаткові прохання слідуючого змісту : "Ще молимось Господу Богу нашому, щоб вислухав голос моління нас, грішних, і помилував рабів Своїх, воїнів (імена), щоб зберіг їх від всякої смертоносної рани і хвороби душевної і тілесної, щоб охоронив їх від усякої скорботи, лиха, гніву і нужди та дав їм повернутися здоровими і щасливими, Всемилостивий Господи, вислухай і помилуй."
Після заздравних молебнів до святого великомученика і цілителя Пантелеймона звучала молитва за Україну та її військо :
"Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь в милості і щедротах на смирення рабів Твоїх і чоловіколюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай до нас будуть додані слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь переможе за нас.
Так, Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і неправд людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості і щедротах Твоїх відвідай смиренних рабів Твоїх, що до Твоєї милості припадають: повстань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ім’ям Твоїм перемогти. Погуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною.
Молимось до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі думки знищити державу нашу Українську. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам’ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. А для тих, хто противиться цій Твоїй заповіді, пошли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселять в них страх і пам’ять про те, що і вони себе християнами називають.
Нехай же Господи буде воля Твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воїнам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то і їм прости гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду подай вінці нетління. Але віримо і молимось Тобі Великодаровитий, Господи, що ти захистиш, втихомириш і напоумиш та до спокою приведеш всіх.
Бо Ти єси захист і перемога, і спасіння, для тих хто надіється на Тебе і Тобі славу возсилаємо Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків.Амінь!" 
Нагадаємо, що Великомученик Пантелеймон шанується в Православній Церкві, як грізний святий, покровитель воїнів. Цей бік шанування розкриває його перше ім’я Пантолеон, що означає «у всьому лев». Друге ім’я дане при хрещенні – Пантелеймон – означає «всемилостивий» і розкриває шанування великомученика як цілителя.

Прес-служба Закарпатської єпархії 

 Деякі фотомиті з храмів :
Свято-Преображенської парафії м.Ужгород;Свято-Вознесенської парафії міста Рахів; Свято-Успенської парафії міста Мукачево; Свято-Покровської парафії міста Перечин;Свято-Троїцької парафії міста Ужгород; Свято-Іллінської парафії смт.Великий Бичків;парафії Різдва Богородиці с.Пилипець;парафії святої великомучениці Параскеви-П"ятниці с.Сімер;Свято-Пантелеймонівської парафії смт.Буштино;парафії святого Іоана Предтечі с.Нересниця; Більше фото згодом.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: