+

понеділок, 10 липня 2017 р.

Єпископ Варсонофій освятив новозбудований храм у с.Нересниця Тячівського району.

07 липня 2017 року , у свято Різдва св. пророка Предтечі і Хрестителя Господнього  Іоана , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій відвідав громаду вірних с. Нересниця, що на Тячівщині.,де   освятив новозбудований храм в честь  Різдва св. Івана Хрестителя і відслужив у ньому першу Божественну Літургію. Наприкінці Чину освячення преосвященний єпископ Варсонофій  спільно з духовенством та вірними звершив урочистий хресний хід церковним подвір'ям, під час якого довкола храму був обнесений антимінс зі святими мощами, а стіни святині були окроплені освяченою водою.За Богослужінням владиці Варсонофію співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець, настоятель вищевказаного храму протоієрей Валерій Микитюк, та запрошене духовенство .Під час Божественної літургії Архіпастир підніс молитви за мир в Україні.На малому вході , відповідно до благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Варсонофій нагородив настоятеля храму протоієрея Валерія Микитюка правом носіння палиці.
Наприкінці богослужіння відбувся хресний хід навколо храму , після якого  Його Преосвященство подякував всім, хто вніс свою лепту у святу справу будівництва Дому Божого, відтак нагородив найстарішого прихожанина храму Благословенною архієрейською грамотою та подарував на храм Плащаницю Христа.В свою чергу настоятель храму подарував Владиці просфору та букет квітів.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: