вівторок, 6 червня 2017 р.

Єпископ Варсонофій співслужив Святійшому Патріарху Філарету в місті Луцьк.

05 червня 2017 року, у День Святого Духа відбулося урочисте відзначення храмового свята кафедрального собору Святої Трійці міста Луцьк. Божественну Літургію з цієї нагоди правило духовенство під проводом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.
За Відправою з Його Святістю служили: митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, канцлер протоієрей Микола Цап, ректор Волинської православної богословської академії (ВПБА)протоієрей Володимир Вакін, декан собору протоієрей Микола Нецькар, інші декани, священнослужителі нашої та інших єпархій. Співав архієрейський хор «Оранта» (керівник Василь Мойсіюк).
Серед численних мирян, які взяли участь у торжестві, були заступник голови ОДА Світлана Мишковець, секретар міськради Ігор Поліщук, інші представники місцевої влади.
Наприкінці Служби Божої Святійший промовив 30-хвилинну проповідь про дію благодаті Святого Духа в історії і сучасності.
Після традиційного хресного ходу навколо собору владика Михаїл, представники місцевої влади висловили Патріархові подяку за візит, побажавши здоров’я та сили служити й молитися за Україну.
Святкову Відправу транслювало в прямому ефірі Волинське державне телебачення (повтор – о 19-й). Коментували викладач ВПБА Ігор Сацик і керівник єпархіального паломницького центру «Україна» Лариса Савчук.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: