+

субота, 24 червня 2017 р.

Духовенство Закарпатської єпархії взяли участь у відкритті ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) .

З 16 по 21 червня 2017 року в Закарпатській області, на околиці с. Оріховиця Ужгородського району, відбулось  проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).Проведення даного заходу відбулось  з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, подальшого розвитку і популяризації у навчальних закладах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія участь в даному заході , як капелан, взяв настоятель Свято-Троїцького храму міста Ужгород протоієрей Віктор Аврамчук. Священнослужитель , при відкритті "Джури" , звернувся до усіх з словами привітання та наголосив на важливості єднання вірників всіх конфесій для захисту і розбудови молодої Української держави , після чого всіх присутніх окропив святою водою.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: