+

субота, 24 червня 2017 р.

Духовенство Закарпатської єпархії взяли участь у відкритті ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) .

З 16 по 21 червня 2017 року в Закарпатській області, на околиці с. Оріховиця Ужгородського району, відбулось  проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).Проведення даного заходу відбулось  з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, подальшого розвитку і популяризації у навчальних закладах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія участь в даному заході , як капелан, взяв настоятель Свято-Троїцького храму міста Ужгород протоієрей Віктор Аврамчук. Священнослужитель , при відкритті "Джури" , звернувся до усіх з словами привітання та наголосив на важливості єднання вірників всіх конфесій для захисту і розбудови молодої Української держави , після чого всіх присутніх окропив святою водою.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: