+

субота, 24 червня 2017 р.

Духовенство Закарпатської єпархії взяли участь у відкритті ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) .

З 16 по 21 червня 2017 року в Закарпатській області, на околиці с. Оріховиця Ужгородського району, відбулось  проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).Проведення даного заходу відбулось  з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, подальшого розвитку і популяризації у навчальних закладах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія участь в даному заході , як капелан, взяв настоятель Свято-Троїцького храму міста Ужгород протоієрей Віктор Аврамчук. Священнослужитель , при відкритті "Джури" , звернувся до усіх з словами привітання та наголосив на важливості єднання вірників всіх конфесій для захисту і розбудови молодої Української держави , після чого всіх присутніх окропив святою водою.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій потрапив до списку найбільш впливових людей Закарпатського краю в 2017 році.

Унікальний проект « Впливові люди Закарпаття ТОП-100 » відомий уже давно. За допомогою спецпроекту газета « НЕДІЛЯ » визначає найбільш ...

Найкраще на сайті: