+

пʼятниця, 23 червня 2017 р.

Розпочав роботу літній дитячий православний табір «Ліхтарик».

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія 23.06.2017 року в с.Округла Тячівського району розпочав свою роботу літній дитячий православний табір "Ліхтарик" Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.У розташованій посеред мальовничої природи, базі відпочинку , православні діти мають можливість цікаво та з користю для душі відпочити та збагатитись духовно.Кожен день таборування буде присвячений темі : "Православна родина".Родинні цінності, повага до батьків та рідних і близьких, Святе Письмо про родину- на ці та багато інших питань  отримають відповіді учасники "Ліхтарика".Кожен день на дітлахів чекають приємні сюрпризи та насичений відпочинок – спортивні та інтелектуальні ігри,конкурси та розваги.
Насиченою є і духовна складова – усі разом читають ранкові та вечірні молитву.
Протоієрей Андрій Кравчук- голова єпархіального відділу у справах молоді та духовенство єпархії з волонтерами-вожатими  докладають усіх зусиль, аби як найкраще забезпечити змістовний відпочинок дітей.
«Практика проводити щороку  табір «Ліхтарик» має надзвичайну користь. Діти стверджуються у нашій святій Православній вірі. Це також сприяє їх духовному росту, глибшому воцерковленню також і їх батьків», – зауважив голова єпархіального відділу у справах молоді Закарпатської єпархії протоієрей Андрій Кравчук.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: