+

неділя, 19 березня 2017 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в 3-тю неділю Великого посту,хрестопоклонну.


19 березня 2017 року , в неділю 3-тю Великого посту , хрестопоклонну, керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі міста Берегово, очолив Божественну літургію святителя Василія Великого. Його Преосвященству співслужив настоятель храму митрофорний протоієрей Михаїл Савко.По завершенню богослужіння ,звертаючись до вірних із словами настанови, архіпастир розповів про молитовне шанування Животворчого Хреста Господнього та несення життєвого хреста кожним, хто бажає йти за Господом.
Під час літургії були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні, прохання про подолання розділення Української Православної Церкви та прохання за полонених.
Помолились також і за убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави та всіх загиблих на Майданах.
Завершилося богослужіння поклонінням Хресту Господньому посеред Храму.
Третя неділя Великого посту – Хрестопоклонна – є серединою святої Чотиридесятниці, сорокаденного посту. Щоб укріпити духовні сили вірян, які проходять Великий піст, на  середину храма виноситься Хрест Господній.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: