неділя, 19 березня 2017 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в 3-тю неділю Великого посту,хрестопоклонну.


19 березня 2017 року , в неділю 3-тю Великого посту , хрестопоклонну, керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі міста Берегово, очолив Божественну літургію святителя Василія Великого. Його Преосвященству співслужив настоятель храму митрофорний протоієрей Михаїл Савко.По завершенню богослужіння ,звертаючись до вірних із словами настанови, архіпастир розповів про молитовне шанування Животворчого Хреста Господнього та несення життєвого хреста кожним, хто бажає йти за Господом.
Під час літургії були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні, прохання про подолання розділення Української Православної Церкви та прохання за полонених.
Помолились також і за убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави та всіх загиблих на Майданах.
Завершилося богослужіння поклонінням Хресту Господньому посеред Храму.
Третя неділя Великого посту – Хрестопоклонна – є серединою святої Чотиридесятниці, сорокаденного посту. Щоб укріпити духовні сили вірян, які проходять Великий піст, на  середину храма виноситься Хрест Господній.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: