+

понеділок, 20 лютого 2017 р.

Єпископ Варсонофій з духовенством єпархії прийняли участь у міських заходах Мукачево з вшанування пам"яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2017 року , в місті Мукачево на площі Героїв Майдану в мікрорайоні Росвигово
відбулись мітинг-реквієм та екуменічна панахида - мукачівці вшанувал пам'ять героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності.
Участь в поминальних заходах прийняв єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з духовенством Мукачівського благочиння , молились також представники й інших конфесій міста. Священнослужителі відслужили панахиду  за душами невинно вбитих Героїв Небесної Сотні  та всіх воїнів , хто життя своє віддав на полі бою в зоні АТО за Україну.По завершенню молитовного поминання , до присутніх з повчальним словом звернувся єпископ Варсонофій , наголосивши , що найбільша цінність Держави це її громадяни, а життя людині дав Бог і лише Бог вправі відбирати його.Закликав Владика до поваги один до одного та щирої молитви за Україну і її воїнів , які продовжують гинути в зоні АТО.
Вклонились подвигу революціонерів  представники влади міста на чолі з міським головою Андрієм Балогою, силових структур, освітяни, медики та просто небайдужі мукачівці.
По завершенню офіційних заходів Владика Варсонофій з духовенством поклали лампади біля пам"ятного знаку "Героям Майдану ".

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: