середа, 1 лютого 2017 р.

Єпископ Варсонофій відвідав людей похилого віку, які перебувають в Закарпатському обласному центрі соціально- психологічної допомоги м.Ужгород .

01 лютого 2017 року , керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій відвідав людей похилого віку , які перебувають в Закарпатському обласному центрі соціально-психологічної допомоги м.Ужгород . Його преосвященство супроводжували Секретар єпархії - митрофорний протоієрей Сергій Ємець та настоятель Свято-Троїцького храму ( м-н "Шахта" ) м.Ужгород ієрей Ярослав Михайлюк. Владика поспілкувався з  підопічними  Терцентру та звершив  молебень за недужих.
Для потребуючих вищевказаного Центру , від єпархіальної Благодійної організації "Благодійний фонд "ЕЛЕОС Закарпаття"",   священнослужителі передали необхідні речі особистої гігієни 
( памперси для лежачих хворих ) фрукти та печиво. Після цього Архіпастир з  священниками обійшли усі палати, поспілкувались з кожним підопічним поважного віку та окропив усіх святою Йорданською водою.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.

Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: