+

середа, 1 лютого 2017 р.

Єпископ Варсонофій відвідав людей похилого віку, які перебувають в Закарпатському обласному центрі соціально- психологічної допомоги м.Ужгород .

01 лютого 2017 року , керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій відвідав людей похилого віку , які перебувають в Закарпатському обласному центрі соціально-психологічної допомоги м.Ужгород . Його преосвященство супроводжували Секретар єпархії - митрофорний протоієрей Сергій Ємець та настоятель Свято-Троїцького храму ( м-н "Шахта" ) м.Ужгород ієрей Ярослав Михайлюк. Владика поспілкувався з  підопічними  Терцентру та звершив  молебень за недужих.
Для потребуючих вищевказаного Центру , від єпархіальної Благодійної організації "Благодійний фонд "ЕЛЕОС Закарпаття"",   священнослужителі передали необхідні речі особистої гігієни 
( памперси для лежачих хворих ) фрукти та печиво. Після цього Архіпастир з  священниками обійшли усі палати, поспілкувались з кожним підопічним поважного віку та окропив усіх святою Йорданською водою.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: