+

четвер, 26 січня 2017 р.

Обласний благочинний Закарпатської єпархії прийняв участь в урочистому масовому заході «Закарбовані навіки…», присвяченому Дню Соборності України .


24 січня 2017 року в Мукачівському центрі позашкільної освіти відбувся урочистий масовий захід «Закарбовані навіки…», присвячений  вагомій даті – Дню Соборності України. Педагоги та гуртківці закладу разом із запрошеними почесними гостями - почесним громадянином міста Мукачева Василем Софілканичем, поетом, лауреатом премії ім. Ю. Мейгеша Михайлом Шушкевичем, одним із репресованих українців Володимиром Михайлевичем – провели святкову зустріч, на якій, запаливши свічки пам’яті, декламували вірші, молились за майбутнє України та ділилися спогадами від страшних далеких подій української історії, що закарбовані навіки у наших серцях.На запрошення викладацького складу та з благословення  єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , в даному заході взяв участь настоятель Свято-Успенського храму м.Мукачево - обласний благочинний протоієрей Сергій Потюк .
Окрасою свята стали мелодійні пісні у виконанні хору «Відгомін», пронизані закликом згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за майбутнє України.

Прес-служба Закарпатської єпархії .

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: