+

неділя, 1 січня 2017 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в Неділю 28-му після П"ятидесятниці , перед Різдвом Христовим, святих отців.

01 січня 2017 року в Неділю  28-му після П"ятидесятниці , перед Різдвом Христовим, святих отців, керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій 
( Руднік ) з архіпастирським візитом відвідав храм Успіння Пресвятої Богородиці міста Мукачево.У співслужінні настоятеля храму протоієрея Сергія Потюка та ієромонаха Володимира ( Літвінцова ) Архіпастир очолив служіння Літургії святого Іоана Золотоустого.
За Божественною літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та про подолання розділення Української Православної Церкви.
Помолились також за упокій убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави та всіх загиблих на Майданах.По завершенні літургії був відслужений молебень на початок нового року, після якого єпископ Варсонофій звернувся до парафіян з повчальною проповіддю.
Завершилось богослужіння уставним многоліттям.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: