+

субота, 31 грудня 2016 р.

Єпископ Варсонофій освятив хрест на місці майбутнього будівництва храму в м.Свалява.31 грудня 2016 року,  єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  прибув з архіпастирським візитом до міста Свалява, де освятив хрест на місці майбутнього будівництва храму та монастирських приміщень  на честь Святого Предтечі Іоана Хрестителя.
Архіпастиря зустріли і привітали молоді представники громади, які за сумісництвом є представниками  молодіжного православного братства імені святої великомучениці Варвари – піднісши  за традицією запашний коровай.
Після завершення чину освячення хреста владика Варсонофій звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, привітав з наступаючим Різдвом Христовим та Новим роком, побажав Божого благословення на наступний рік.
Богослужіння завершилось многоліттям.Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Сергій Ємець, протоієрей Михаїл Савко,протоієрей Віктор Худякта  настоятель вищевказаної релігійної громади ієромонах Володимир Літвінцов.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП. 
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: