+

пʼятниця, 11 листопада 2016 р.

Вітання єпископа Варсонофія з Днем святого Мартина Милостивого-покровителя м.Мукачево.Вельмишановна владо м.Мукачево,
представники духовенства різних деномінацій, шановні жителі міста!

       Від імені Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату  та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня святого святителя Мартина Милостивого , єпископа Турського – покровителя і захисника міста Мукачева!
     Надзвичайно символічно і знаково, що в минулому міськими жителями та владою було  обрано саме цього великого і праведного мужа Божого за небесного покровителя міста Мукачево. А сьогоднішня урочиста подія – закладання капсули і освячення місця, де, Божою милістю, в скорому часі постане памятник Св. Мартину – нехай буде посланням до всіх мукачівців, спомином про чесноти які дав нам Св. Мартин, адже недарма християнська церква називає його Мартином Милостивим, за його допомогу жебракам, бідним і всім, хто потребував цього.
Воістинно правдиві слова Псалмоспівця: «Коли не Господь будує дім, даремно трудяться будівничі; коли не Господь береже місто, даремно пильнує сторожа…» (Пс.126,1). Очевидно, що Мукачево , як одне з найдревніших міст Закарпаття, яке в усі історичні часи було на перехрестях важливих історичних й політичних подій, торгових шляхів, центром духовного життя краю, і сьогодні залишається своєрідним центром історичної Срібної Землі, плекаючи традиції духовності, державності та патріотизму.
Тому бажаю щоби за молитвами Св. Мартина Милостивого Господь подавав Вам сміливість і ревність завжди триматися шляху правди та істини, жертовності і взаємодопомоги! Нехай щастя, любов і достаток живуть у кожному домі, в кожній сім'ї, об’єднуючи всіх у згуртовану та міцну Українську родину.

З любов"ю у Христі ,
+ Варсонофій
керуючий Закарпатською єпархією
Української Православної Церкви Київського Патріархату
11.11.2016 р. Б.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: