+

субота, 12 листопада 2016 р.

Розпорядження єпископа Варсонофія про загальноєпархіальну молитву за дітей - сиріт.

 Друга  неділя листопада, є традиційним Всеукраїнським Днем молитви за сиріт.У цей день люди доброї волі молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.В зв"язку з цим керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  видав розпорядження про загальноєпархіальну молитву за сиріт під час недільного богослужіння. Текст Розпорядження подається : 



                                                РОЗПОРЯДЖЕННЯ

        Враховуючи , що  друга  неділя  листопада є Всеукраїнським Днем молитви за сиріт,  керуючись Статутом Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП, благословляється  :

1.     Священнослужителям Закарпатської єпархії УПЦ КП, під час недільного богослужіння 13.11.2016 року , провести молебні за дітей сиріт .
2.     Для молитовного звернення до Бога за дітей - сиріт  , використовувати слідуючу молитву :

                                                   Молитва за сиріт

    Всемогутній і Милосердний Боже, Отче неба і землі! До Тебе приносимо сьогодні наші вдячні і благальні молитви. Дякуємо Тобі за дар життя кожної людини і кожної дитини. Усердно  просимо Тебе: поблагослови сиріт, покинутих, позбавлених даху над головою, голодних і стражденних. Зігрій їхні серця, збери їх під покров крил Твоїх, щоб вони відчули Твоє піклування, сповнене любові і милосердя і втішилися радістю, що у Тобі мають найкращого і найдобрішого Отця. Зціли їхні серця від недуг та страждань фізичних і духовних.
     Вилий на них повноту Твоєї любові і Твого милосердя. Даруй їм бути усиновленими родинами, які любитимуть їх і піклуватимуться про них, або повернутися до своїх батьків. Відкрий серця їхніх батьків до пізнання Твоєї правди і любові, до покаяння і навернення, щоб були здатними прийняти та виховати своїх дітей, оточивши їх любов'ю і теплом родинного життя.
      Поблагослови, Небесний Отче, усіх людей і всі сім'ї, які опікуються сиротами. Наповни їх Твоєю любов'ю і благодаттю, щоб Твій мир і Твоє благословення панували в їхніх оселях і серцях.
       А ти, Пресвята Богородице, Мати і Заступнице українського краю, потіхо і прибіжище сиріт, покрий своїм небесним Покровом усіх дітей та будь для них ласкавою і люблячою Матір'ю.

Амінь.
    
                                               + Варсонофій  ( Руднік )
                                              Єпископ Ужгородський і
                                                       Закарпатський

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: