середа, 12 жовтня 2016 р.

Єпископ Варсонофій з волонтерами єпархіального благодійного фонду "ЕЛЕОС -Закарпаття" та молодіжного православного братства імені святої великомучениці Варвари відвідали Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява)

12 жовтня 2016 року єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з представниками єпархіального благодійного фонду "ЕЛЕОС -Закарпаття" та молодіжного православного братства імені святої великомучениці Варвари Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату відвідали Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява). Його Преосвященство супроводжував голова єпархіального відділу з питань благодійності та соціального служіння ієромонах Володимир ( Літвінцов ).Вихованці закладу отримали від священнослужителів та волонтерів подарунки , іграшки та солодощі .На завершення візиту владика Варсонофій виступив з вітальним словом до дирекції, вихователів та дітей-сиріт у якому привітав усіх з наступаючим святом Покрови Богородиці . Побажав усім заступництва Пресвятої Діви Марії , міцної віри, надії, миру, здоров'я та призвав на всіх Боже благословення,
До слова Закарпатський ЦСПРД створили у листопаді 2005 року, як заклад соціального захисту для тривалого перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, для надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової допомоги. Тут діти перебувають 1 рік, протягом якого вирішується питання можливості повернення їх в родину, або подальше влаштування.В Україні заклад такого типу на Закарпатті створили першим. За 10 років існування, комплексну допомогу в центрі отримали 330 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З них 109 повернули на виховання до біологічної сім’ї, 52 влаштували в прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу, 31 дитину передали під опіку/піклування та 10 усиновили. Нині у закладі живе близько 20 вихованців.
 
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: