+

пʼятниця, 28 жовтня 2016 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь у заходах присвячених 72-ій річниці визволення України та Закарпаття від німецько-фашистських загарбників


28 жовтня 2016 року в м. Ужгород відбулися урочисті заходи, присвячені 72-ій річниці визволення України та Закарпаття від німецько-фашистських загарбників. Відповідно до запрошення керівництва Закарпатської ОДА , участь в заходах взяв керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій ( Руднік ). Його Преосвященство супроводжували : митрофорний протоієрей Сергій Ємець-секретар єпархії; ієромонах Володимир ( Літвінцов ) , священство Ужгородського благочиння.
Квіти та лампадки  до пам'ятника учасникам Другої світової війни  на Пагорбі Слави поклали духовенство Закарпатської єпархії УПЦ КП та  представники обласних ветеранських організацій, інвалідів війни і Збройних сил ,  Всеукраїнського об’єднання ветеранів, добровольців Закарпаття – учасників війни, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, Олександр Петік- заступник Голови Закарпатської ОДА, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, представники правоохоронних та силових структур краю, дипломати.
Пам'ять загиблих у Другій світовій війні, а також Героїв АТО вшанували хвилиною мовчання та символічним військовим салютом.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: